Co se mi povedlo

7. říjen 2016 | 19.47 |

 Na moje poměry jsem tu docela dlouho nepřidala nový článek. Vím, že sem někteří z vás chodí, asi vyhlížet nový článek, což mě nesmírně těší  A proto vás nechci zklamat a nechat vás čekat nějak moc dlouho. Nicméně poslední dobou nemám vůbec náladu, energii a vlastně ani moc času, abych sem psala. Vůbec se mi nechce fotit outfity, protože jen co dojedeme domů, tak běžím dovnitř. Nesnáším tohle počasí.

Rozhodla jsem se, že si budu psát (asi jednou týdně nebo ještě uvidím) věci, které se mi povedly, abych se nesoustředila jen na to negativní a to s čím jsem nespokojená a co se mi nedaří.

Takže:

1.Poslední dobou jsem prodala docela dost svůj výtvorů - šperků. Mám z toho ohromnou radost, protože tohle je to, co mě baví. Dokonce jsem prodala tento sutaškový náhrdelník, je to nejdražší věc, co jsem zatím prodala. Paní (slečna) z něj byla nadšená, což mě hodně potěšilo.

IMG_1538

2. Zase (už asi po šesté nebo sedmé jsem vyhrála na stránce Glami.cz - je to taková ta soutěž, kde tvoříte outfity na nějaké téma. Skončila jsem na 5. místě asi ze stopadesáti nebo více setů - což se mi zdá super. Vyhrála jsem voucher v hodnotě 1000 kč do jednoho eshopu s kabelkami. Zatím mi ještě nepřišel, tak snad ho brzy pošlou, chci si už vybrat kabelku. Ta ,co mám, toho už má dost za sebou. 

Můj vítězný set

85289466

3.Donutila jsem se zavolat klientovi, kterému jsem se musela omluvit za svou chybu. Já vím, že to některým může připadat jako jednoduchá věc, ale pro mě to byl děs. Telefonování nesnáším samo o sobě a ještě když mám strach, že mě klient seřve... Odkládala jsem to tři dny, než jsem se k tomu odhodlala. Ale zvládla jsem to a nic hrozného se nestalo 

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Co se mi povedlo tlapka 08. 10. 2016 - 14:26