Co je nového

28. září 2016 | 19.30 |

 Tak jsem se spletla (a doktorka vlastně taky...) Myslela jsem, že Péťa zvracel proto, že snědl něco špatného, ale nejspíš to byla nějaká střevní chřipka nebo něco na ten způsob. Protože v neděli večer se mi udělalo hrozně špatně. No, moc to rozebírat nechci, ale zvracela jsem každých cca 20 minut a to i poté, co jsem neměla už co zvracet. V pondělí jsem teda zůstala doma a za celý den jsem vypila jen několik skleniček vody a šťávy z okurky (nevím proč, ale měla jsem na ni hroznou chuť). V úterý mi už bylo o hodně líp a zkoušela jsem i něco jíst, strouhaná jablka a trochu tuňáka ve vlastní šťávě. Vím, že by se mělo jíst pečivo, samotná rýže atd, ale to já zase nechci kvůli PCOS. No ale stala se jedna taková nepříjemná věc...V pondělí se nám rozbilo auto, máme BMW, ale asi 20 let staré. No a najednou přestal fungovat startér. Pavel většinou zvládne všechno na autě spravit, ale na tohle byl krátký.

A já jsem slíbila, že donesu v úterý do práce ošetřovačku a začátek neschopenky (protože je konec měsíce). Tak jsem byla nervózní, jestli se Pavlovi povede auto zprovoznit. Nakonec se mu to teda nepovedlo, takže jsem musela jet MHD. No naštěsí už se mi nechtělo zvracet ani teplotu jsem neměla, ale připadala jsem si trochu zesláblá, jak jsem skoro nic nesnědla. Ale zvládla jsem to, ikdyž jen cesta tam mi zabrala  skoro 3 hodiny. Musela jsem se totiž nejdřív zastavit u doktorky pro tu neschopenku a pak ji odevzdat do práce. Doktorku mám v Praze na Stodůlkách, což je od nás z domova třičtvtě hodiny autobusem a asi půl hodiny metrem a pěšky, pak do Karlína do práce a u doktorky jsem taky chvíli čekala. No jsem ráda, že to mám za sebou. Byla jsem z toho dost vytočená. Celkově toho dojíždění mám už plné zuby, ikdyž jsem zdravá. Kdyby to aspoň nebylo každý den, už mě to unavuje. Teď už se cítím v pohodě, ale do práce jdu až v pondělí, spíš se bojím, abych někoho nenakazila, hlavně kolegyni, která sedí kousek ode mě a je těhotná.

To byh ani nebyla já, abych Vám neukázala zase nějaké nové výrobky

Začala jsem teď nabízet moje výtvory i v jedné skupině na FB a tam jsem měla celkem úspěch, tak z toho mám dobrý pocit 

IMG_1636

IMG_1639

IMG_1687

IMG_1670

Zase jsme chytili doma myš, dostala se tam z půdy. Vlezla do role s potravinářskou folií, tak jsme ji přenesli do vany a pak jsme ji vypustili na zahradu. No, snad se nevrátí. Občas je Pavel vozil do lesa, ale teď nebyl čas

IMG_1626

IMG_1624

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře