Dovolená

22. srpen 2016 | 22.37 |

 Tak už pro vás mám fotky z našeho malého letošního výletu. Vyjeli jsme v pondělí odpoledne a v devět večer jsme byli v Bratislavě, poté jsme hledali kemp na přespání- to už bylo v Maďarsku. Zadařilo se nám až napotřetí - přijeli jsme pozdě a předchozí dva kempy měly zavřenou recepci. Nakonec jsme se ubytovali v kempu u řeky Mosoni Duna. V úterý jsme vyrazili do Budapešti a večer jsme se ubytovali u Balatonu. Ve středu jsme se koupali v Balatonu a udělali jsme si menší procházku a večer jsme odjeli směrem do Itálie přes Chorvatsko a Slovinsko. Přespali jsme v kempu u města Trieste. Ve čtvrtek jsme byli na pláži, tedy na dvou různých místech u moře, ale ani jedno se mi moc nelíbilo - nebyly tam vlny a ani jsem se tam nevykoupala, nějak mě to nelákalo. Večer se nám nepodařilo najít kemp, tedy lépe řečeno, nepodařílo se nám přijet do žádného kempu včas. Tak jsme spali na odpočívadle v autě. Péťa z toho byl nadšený, já už míň. A v pátek jsme vyrazili přes Rakousko a Německo domů.

Výlet se mi líbil, ale přece jenom jsem se trochu bála. Jak jsem psala v předchozím článku, mám úzkosti, když jsem daleko od domova. Ale jsem ráda, že jsem se tomu strachu postavila a jela jsem. Prostě jsem si řekla, že se nenechám žádným strachem omezovat. Ale trochu je mi líto, že jsem si to naplno neužila, protože jsem byla skoro pořád v napětí. 

Fotky jsem dala na Rajče, protože sem by se mi všechny nevešly- podívat se můžete tady : http://veru861.rajce.idnes.cz/Madarsko_a_Italie_2016/

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře