Sutašky a dovolená

14. srpen 2016 | 20.25 |

 Dnes jsem zase tvořila (ostatně jako skoro každý den ) a vyzkoušela jsem novou techniku - sutašky. Jsou to takové stužky, které se původně používaly na ozdobení uniforem atd. No je to pěkná piplačka a chce to hodně trpělivosti, protože sutašky jsou dost kluzké. Vytvořila jsem takovouto brož. 

Ještě není hotová

IMG_20160814_162239

A tady už v plné kráse

IMG_0910

Tvořit ze sutašek jsem se už jednou pokoušela, ale nešlo mi to a letělo to do kouta a poté do koše. Dnes jsem se k tomu vrátila po půl roce a už mi to kupodivu šlo líp. Hned jsem si objednala sutašky ve všech barvách a budu zkoušet, co vše se z toho dá vyrobit.

Zítra odjíždíme na dovolenou. Chceme jet do Budapešti a pak nějak kolem Balatonu do Chorvatska, Itálie, Německa a zpátky domů. Budeme zase spát pod stanem v kempech. Nemáme to skoro vůbec naplánované, ale vždycky jsme něco k ubytování našli. A když ne (což se nám stalo loni cestou na Rujánu - po desáté hodině večer v Německu v kempech zavírají), tak přespíme v autě. Ale to nemám ráda, v sedě se moc spát nedá.

Ještě navíc mám takový problém. Mám bohužel takovou úzkostnou povahu a v životě jsem se už bála hodně věcí. Něco jsem překonala - jako například strach z jízdy autem nebo autobusem. Když jsem začala jezdit do práce každý den autobusem, tak mě to postupně přešlo, ale ze začátku jsem dost trpěla. Bála jsem se toho, že se vybouráme, celou dobu jsem byla v hrozném napětí a pořád jsem pozorovala řidiče, jestli je v pohodě a má to pod kontrolou.

Teď poslední dobou mám strach být daleko od domova, takže z té cesty do zahraničí mám docela hrůzu. Už loni na té Rujáně jsem měla takové rozporuplné pocity, na jednu stranu se mi tam líbilo a na druhou stranu jsem se strašně těšila až budu doma, pořád jsem byla v takovém napětí.  Ale říkám si, že se tomu strachu musím postavit, takže prostě pojedu. Tak mi držte palce. Vím, že to zní všechno ujetě, ale strach je prostě iracionální. 

Určitě budeme hodně fotit, takže pak vám určitě nějaké fotky ukážu.

Ještě si musím užít králíka, kterého po dobu dovolené neuvidím

IMG_20160814_191804

A na závěr ještě fotka Péti, jak si včera hrál s kuchyňkou na zahradě, vytvořil si úplný dům

IMG_20160813_171739

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Sutašky a dovolená hroznetajne 16. 08. 2016 - 10:14