Článek Jsem introvert

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jsem introvert

13. 04. 2016 - 21:07

chaostheory®pismenkuje.cz: jako kdybych článek psala já taky jsem to tak měla odjakživa. ve školce, na základce, na gymplu. a taky jsem kvůli tomu pořádně trpěla. kdo nebyl extrovert, byl hned méněcenný a divný. takže jsem si to o sobě nakonec začala myslet taky.
změnilo se to až na vysoké, kdy jsem se konečně začala brát taková jaká jsem, a nikomu do toho už nic nebylo. teď jsem za to ráda, jsem obklopená podobnými lidmi, a extroverti mě tak akorát vyčerpají a vytáčejí.
jednou se bojím toho, co popisuješ na konci - jak to bude ve stálé práci... na nějaké klábosení o hovadinách každý den 9 hodin v kuse bych fakt neměla

---
chaostheory.pismenkuje.cz

14. 04. 2016 - 17:24

hroznetajne: Je fajn se přijmout takoví, jací jsme . Já jsem zase byla vždycky výbušný a vášnivý extrovert, klasický představitel generála a vojevůdce, co udává způsob hry a kdo bude hrát a kdo ne . Ale docela dost jsem se změnila, spíše bych řekla, že se ze mě stal veliký introvert, co je moc rád sám a lidem se někdy vyloženě vyhýbá. A taky jsem přestala kibicovat ostatní .

---
hroznetajne.pise.cz

16. 04. 2016 - 11:35

tlapka: Znám to. A všechny ty poznámky "A tys nebyla tam a tam?", "Oni tě nepozvali?", "Ty neznáš XY?" "Proč nechceš jít tam a onam?". A když vidím děcka v práci - jednou do týdne angličtina, třikrát nějaký sport, dvakrát něco kreativního... díky bohu, že mě mamka v rámci socializace dokopala jednou týdně na keramiku a zbytek odpolední jsem mohla běhat po zahradě, číst si, hrát si prostě po svém a třeba i sama.
Být introvert není nic špatného, ale přesto to dost lidí pořád překvapuje. Nechápou. Jedna z mých kamarádek za celá léta nepochopila, že "nemám čas" znamená "nemám čas", i když jsem doma a "nic nedělám", protože prostě potřebuju být chvíli sama.

---
tlapka.pise.cz