Koncert Scorpions

4. březen 2016 | 21.38 |

Minulou sobotu 27.2. jsme byli s Pavlem v O2 Areně na koncertě rockové skupiny Scorpions. Abych se přiznala, tak jsem moc písní této skupiny neznala, jen Send me an angel, Still loving you, You and I a hlavně Wind of change. Posledně zmiňovanou píseň si pamatuju ze svého dětství, snad někdy ve svých čtyřech letech jsem ji slyšela poprvé z rádia a od té doby ji zbožňuju. A teď po 26 letech jsem ji slyšela naživo.

Koncert se mi moc líbil, ale mrzí mě, že jsme měli snad jedny z nejhorších míst. Bohužel jsem si na koncert vzpomněla pozdě a tak zbyla jen ta horší místa. Seděli jsme až v tom nejhořejším prstenci.  Připadala jsem si tam hrozně daleko a odstrčená. Kdybychom byli dole, tak bych i zpívala, ale takhle nahoře lidi nezpívali, tak mi to bylo blbé. Příště bych chtěla rozhodně místa ke stání nebo i k sezení ale v dolních řadách.

Jinak to ale bylo super. Vůbec se mi nechtělo věřit, že tato skupina slaví už 50 let a že zpěvákovi Klasovi Meine a kytaristovi Rudolfovi Schenker je už 67 let! Byla to show plná energie a Klaus má opravdu nádherný hlas.

Pár fotek na ukázku, foceno z mobilu, tak kvalita nic moc

DSC_0022

Přišlo 15 000 lidí

DSC_0023

A ještě odkaz na videa, která natáčel Pavel:

https://www.youtube.com/watch?v=NGx4kAV1Wyg

www.youtube.com/watch

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře