Můj sen

11. únor 2016 | 20.28 |

 Jak možná víte, tak ráda tvořím a mám i svůj účet na Fleru. Na Fleru jsem byla zaregistrovaná už dřív, ale vkládat zboží jsem začala až nějak přibližně před rokem. Za tuto dobu se mi podařilo prodat 19 kusů zboží. Mám z toho radost, ale zároveň jsem i zklamaná, protože mým snem je živit se vyráběním šperků a to bych musela prodávat mnohem více.

Pracuji v pojišťovně už deset let a abych řekla pravdu, tak mě to nebaví, nic mi tato práce nedává a dělám to jen pro peníze. Což je určitě špatně, ale co tak poslouchám lidi kolem sebe, tak to tak má téměř každý. Ještě navíc jsme se před 6 lety přestěhovali do malé vesničky u Mníšku pod Brdy a tak každý den dojíždím do Prahy. Cesta od dveří domova ke dveřím práce mi zabere 1 a čtvrt hodiny. Obě cesty 2 a půl hodiny plus 8 a půl hodiny v práci, to znamená, že jsem mino domov 11 hodin. Připadá mi to hodně, doma pak skoro nic nestíhám a navíc mám malého syna a pak mám výčitky, že jsem špatná matka, když s ním jsem tak málo, navíc když přijdu domu, tak už většinou nemám na nikoho náladu po celém dni stráveném v openspacu...

Do školky a ze školky ho vodí přítel, protože já bych kvůli práci nemohla, takže ve školce mě skoro ani neznají...Vím, že určitě je na tom spousta lidí hůř nebo obdobně, ale poslední dobou z toho jsem už unavená a ubíjí mě to, proto je mým snem dělat šperky, být pánem svého času, dělat co mě baví a naplňuje a mít víc času na rodinu. Bohužel zatím to nevychází podle mých představ, ale nevzdávám se. Stále tvořím další a další věci, teď jsem byla skoro 14 dnů doma se synem, který měl zánět průdušek, tak jsem mohla tvořit ostošest.

Pořád si říkám, že když to nevzdám a budu pro tento sen něco dělat, že to musí vyjít...

IMG_8996

Na tento náhrdelník jsem pyšná...

IMG_8955

Zpět na hlavní stranu blogu

 

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře